TR | EN
DEKANIN YENİ DÖNEM MESAJI
24.09.2019

Sevgili Öğrenciler, Fakültemizin Değerli Akademik ve İdari Personeli,

                                               2019-2020 Akademik yılının tüm paydaşlar için, fakültemiz, üniversitemiz ve dahi ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Fakültemize yeni kayıt yaptıran öğrencilerimiz, hoş geldiniz. Biz ESOGU ailesini tercih ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Lütfen emin olunuz ki, üniversitemiz gerek akademik ve idari kadrosu gerekse diğer altyapı imkanları ile beklentilerinizi karşılayacak potansiyele sahiptir. Bir bütünlük içinde, üniversitemiz ve sizler için başarılı bir yarını hep birlikte dizayn ve inşa edeceğimizi unutmayınız…

                                          Gençler, bulunduğumuz coğrafyanın her zaman dikkatlerin üzerinde olduğu ve pek çok ülke için bir kavşak niteliği taşıdığının bilinci ile millet olarak her daim tetikte, uyanık ve hazır oluş sergilememiz gerektiği hepinizin malumudur. Dekanınız olarak temennim, çalışan, fikir üreten ve fikrini-enerjisini kamu yararına sunabilen fertler olarak yarınlara ilerlemeniz ve birbirine saygı duyan, ayrıştırmayan, birlik ve beraberliği temel alan, düzgün ahlaklı, yarınlara hep umutla bakan donanımlı birer fert olarak buradan mezun olmanız ve ülkemiz ihtiyacı olan nitelikli vatandaş gurubuna katılarak yarınlarda önemli katma değer yaratmanızdır.

                                        Yarınlara dair mücadelenizde kararlı ve azimli olmanızı diler, Rabbimden zihin açıklığı temenni ederim. Tüm akademik ve idari personelimize kolaylıklar diler, başarılı bir Akademik yıl geçirmek ümidi ile sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                                                                                                                  Dekan

                                                                                                                                                                                       Prof. Dr. Vural Bütün